آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیم سال دوم 98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متقاضیان ثبت نام رشته های کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته از تاریخ 28 آبان تا 30 دی ماه 98 فرصت دارند در این مقاطع نام نویسی کنند.
داوطلبان رشته های کارشناسی ناپیوسته از تاریخ 30 آبان ماه تا 30 دی ماه 98 فرصت ثبت نام دارند.
همچنین واجدین شرایط ادامه تحصیل در مقطع کاردانی پیوسته می توانند از تاریخ 2 آذر تا 30 دی ماه 98 ثبت نام کنند.
از آنجایی که ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی مستقیماً توسط محل های دانشگاهی و از طریق سامانه احراز هویت به نشانی azmoon.net انجام می شود لازم است داوطلبان در زمان های تعیین شده با در دست داشتن یک قطعه عکس 4×3 و کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی به واحد دانشگاهی اشکذر به نشانی : اشکذر – بلوار دانشگاه بعد از پارک بزرگ شهر، سایت اصلی دانشگاه مراجعه و در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در سال 1381 تأسیس شده و در حال حاضر دارای 20 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. رشته های مقطع کارشناسی پیوسته این واحد دانشگاهی شامل حسابداری، روان شناسی و زیست شناسی در گرایش های سلولی و مولکولی و میکروبیولوژی می باشد. همچنین رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته واحد اشکذر شامل: مدیریت دولتی-آموزش راهنمایی و مشاوره-مهندسی تکنولوژی تأسیسات حرارتی و برودتی-مهندسی تکنولوژی برق گرایش قدرت و رشته حسابداری می باشد. از رشته های مقطع کاردانی این دانشگاه می توان حسابداری، تأسیسات گرایش تهویه مطبوع و الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی نام برد. لازم به ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با 16 سال سابقه علمی، آموزشی و پژوهشی و داشتن استادان مجرب و آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و امکانات رفاهی مناسب نظیر خوابگاه خواهران، سالن تربیت بدنی، سلف سرویس و بوفه و … به عنوان نزدیک ترین واحد دانشگاهی به مرکز استان یزد در حال خدمت رسانی به بیش از 900 نفر دانشجو می باشد و تاکنون افتخاراتی در سطح ملی و استانی کسب کرده است.