ثبت نام رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشجو، صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از 14 آذرماه آغاز شده و تا روز چهارشنبه 24 آذرماه ادامه دارد.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، در صورت داشتن شرایط لازم، با تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند؛ در این مرحله، ثبت نام در محل و به صورت حضوری انجام می شود.
زمان ثبت نام رشته های کارشناسی پیوسته 14 تا 24 آذرماه و زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ناپیوسته 16 تا 27 آذرماه و برنامه پذیرش و ثبت نام رشته های کاردانی 18 تا 29 آذرماه سال جاری است.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر یکی از موفق ترین و مجهزترین واحدهای دانشگاهی نزدیک شهر یزد است که در سال 81 راه اندازی شده و دارای رشته های روانشناسی-حسابداری-میکروبیولوژی-زیست شناسی سلولی و مولکولی و مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی پیوسته و رشته های مدیریت دولتی-مهندسی برق قدرت-حسابداری-راهنمایی و مشاوره و مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته است.
رشته های مقطع کاردانی واحد اشکذر شامل: الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی-حسابداری و تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع است. داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 03532725951 داخلی 271 و 09981505951 تماس بگیرند.