برگزاری شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

بیست و نهمین نشست شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با عرض خیر مقدم به معاونین آموزشی و پژوهشی واحدهای دانشگاهی استان یزد، چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب را تبریک گفت. دکتر محمود دهقانی اشکذری با تأکید بر کیفیت آموزش در دانشگاه، خواستار توجه به استادان مجرب و پایش مداوم آن ها و همچنین بالا بردن نرخ حق التدریس استادان هیأت علمی پاره وقت شد.
در ادامه هریک از معاونین آموزشی دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد به ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی واحد خود پرداختند. گزارش واحدها در ارتباط با تکمیل موظفی اعضای هیأت علمی در نیمسال اول و دوم، ارائه گزارش آخرین وضعیت پیشنهادی جابجایی و انتقال رشته های کاردانی و کارشناسی در بین واحدهای استان و بررسی بخش نامه ها و آیین نامه های آموزشی از دیگر مطالب مطرح شده در این جلسه بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه مباحث مربوط به اجرای هرچه بهتر بخش نامه های حوزه پژوهشی و تحصیلات تکمیلی مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت که اهم آن ها شامل ارائه راهکار مناسب جهت حذف صحافی پایان نامه های مقاطع تحصیلات تکمیلی و جایگزین کردن روشی مناسب بر اساس بخش نامه وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، ارائه و هم اندیشی در راستای طرح جدید جذب دانشجو به صورت بورسیه با تضمین ایجاد اشتغال بعد از فارغ التحصیلی، دعوت از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان جهت مشارکت در طرح پایش آزاد متناسب با رشته های فعال موجود می باشد.
موافقت با خرید تجهیزات آزمایشگاه گروه مهندسی مکانیک و برگزاری همایش گروه مشاوره در سال آینده از مصوبات این نشست بود.