برگزاری مراسم تکریم و تجلیل از اولین بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

مراسم تجلیل و قدردانی از زحمات و خدمات خانم ماریا فقیهی، عضو هیأت علمی و مدرس گروه صنایع و کامپیوتر که به افتخار بازنشستگی نایل شده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر طی مراسمی با حضور هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان، از زحمات صادقانه ماریا فقیهی تجلیل به عمل آمد.
رئیس واحد اشکذر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید و عرض تشکر و خسته نباشید خدمت همکاران و هیأت رئیسه و اعضای هیأت علمی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در حال حاضر حدود 850 دانشجو دارد که از لحاظ کمیت در بین واحدهای دانشگاهی استان یزد در جایگاه دوم یا سوم بوده و از این جهت در وضعیت مساعدی هستیم.
دکتر محمود دهقانی اشکذری در ادامه، با قدردانی از استادان و اعضای هیات علمی به خاطر تدریس در فضای مجازی که واقعا کار سختی است؛ از زحمات اعضای شورای جذب و اعضای هیأت علمی و تمام همکارانی که در فرایند جذب دانشجو نقش دارند نیز تقدیر و تشکر کرد و افزود: با توجه به این که در سال جاری حدود 52 درصد از داوطلبان کنکور سراسری انتخاب رشته نکرده اند و به هر دلیلی تمایلی برای تحصیل در دانشگاه های دولتی نداشته اند ما باید از این فرصت جهت حفظ وضعیت موجود و جذب این داوطلبان برای ادامه تحصیل در دانشگاه تلاش مضاعف نماییم.
وی در ادامه از راهنمایی خوب و پاسخگویی مناسب به دانشجویان فعلی و قوی تر شدن رابطه دوستانه بین کارکنان که در نهایت منجر به افزایش رضایت مندی دانشجویان می شود به عنوان عوامل موثر در جذب دانشجو نام برد و گفت: تاکنون افراد زیادی با ما همکاری داشته اند که به دلایلی از ما جدا شده اند که یکی از آن ها خانم فقیهی، از اعضای هیأت علمی واحد اشکذر بودند که علاوه بر تدریس و عضویت در شوراهای مختلف دانشگاه و هم چنین همکاری خوب با حوزه پژوهشی و تدوین سند چشم انداز دانشگاه، ارتباط صمیمانه و دوستانه ای با دانشجویان و کارکنان داشتند که بسیار ارزنده و مفید بود. رئیس واحد اشکذر به راه اندازی مدرسه سما با حرکت جهادی خانم فقیهی اشاره کرد و خاطرنشان کرد با زحمات ایشان، سنگ بنای خوبی در مدرسه سما گذاشته شد.
دکتر دهقانی اشکذری در پایان، با بیان ویژگی های فردی و شخصیتی خانم فقیهی و عرض تشکر صمیمانه از زحمات و فعالیت های وی؛ برای ایشان و خانواده شان آرزوی سلامتی و توفیق کرد و از ایشان خواست که ارتباط شان با دانشگاه را قطع نکنند.
در ادامه این مراسم تعدادی از کارکنان به بیان خاطرات خود پرداختند که موجب انبساط خاطر همکاران شد.
در پایان این آیین، به رسم یادبود، با قرائت و اهدای لوح سپاس، گل و هدیه، از زحمات خالصانه و تلاش های صادقانه ماریا فقیهی به عنوان اولین عضو هیأت علمی بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تجلیل به عمل آمد.