برگزاری نشست روشنگری رؤسای ادارات شهرستان اشکذر در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد؛ سالروز حماسه آزادی خرمشهر، نشست روشنگری رؤسای ادارات شهرستان اشکذر در محل سالن تربیت بدنی نشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
استاد علوم سیاسی و عضو بسیج استادان دانشگاه یزد، با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهیدان عملیات موفقیت آمیز بیت المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، مرهون تلاش مجاهدان و خون شهیدان است و ما باید همیشه قدردان رشادت ها و دلاورمردی های ایثارگران باشیم چرا که باعث عزت و اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران شدند.
اکبر غفوری در ادامه سخنانش، به حماسه 28 خرداد سال جاری و چرایی شرکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات پیش رو؛ لیله القدر انقلاب است، چرا که سرنوشت ایران برای مدت چهار سال به دست بالاترین مقام اجرایی کشور سپرده می شود، بنابر این شرکت در این انتخابات و رأی دادن به فرد اصلح و مطابق با معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری بسیار حائز اهمیت است.
پرسش و پاسخ حضار درباره انتخابات و شبهات پیرامون آن، پایان بخش این نشست بصیرتی بود. این برنامه با همکاری بسیج ادارات شهرستان و بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.