به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد؛ سالروز حماسه آزادی خرمشهر، نشست روشنگری رؤسای ادارات شهرستان اشکذر در محل سالن تربیت بدنی نشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
استاد علوم سیاسی و عضو بسیج استادان دانشگاه یزد، با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهیدان عملیات موفقیت آمیز بیت المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، مرهون تلاش مجاهدان و خون شهیدان است و ما باید همیشه قدردان رشادت ها و دلاورمردی های ایثارگران باشیم چرا که باعث عزت و اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران شدند.
اکبر غفوری در ادامه سخنانش، به حماسه 28 خرداد سال جاری و چرایی شرکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات پیش رو؛ لیله القدر انقلاب است، چرا که سرنوشت ایران برای مدت چهار سال به دست بالاترین مقام اجرایی کشور سپرده می شود، بنابر این شرکت در این انتخابات و رأی دادن به فرد اصلح و مطابق با معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری بسیار حائز اهمیت است.
پرسش و پاسخ حضار درباره انتخابات و شبهات پیرامون آن، پایان بخش این نشست بصیرتی بود. این برنامه با همکاری بسیج ادارات شهرستان و بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.