تجلیل از دانشجویان صاحب مقام در استارت آپ کسب و کارهای دانشجویی استان یزد

در مراسمی از تیم دانشجویان گروه زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر که در رویداد استارت آپ کسب و کارهای دانشجویی استان یزد موفق به کسب رتبه سوم شده بودند تجلیل شد.
به گزارش گروه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خبرگزاری آنا از اشکذر، این مراسم در سالن جلسات دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با تشکر از حضور دانشجویان و دست اندرکاران شرکت کننده در این رویداد، هدف از برگزاری این مراسم را تشویق و بزرگداشت افرادی دانست که در رویداد استارت آپ کسب و کارهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد رتبه سوم را کسب کردند.
دکتر محمود دهقانی اشکذری گفت : هدف از آموزش در مراکز علمی باید با سه دیدگاه آموزش دانش، رویکرد مهارتی و رویکرد نگرشی انجام شود که اگر جنبه دوم و سوم انجام نشود به هدف آموزش عالی دست نیافته ایم.
دهقانی اشکذری افزود : مهارت تحقیق شامل جمع آوری اطلاعات، دسته بندی اطلاعات، فرضیه سازی و ارائه نتایج می باشد و مهارت بر اساس تکرار و تمرین به وجود می آید و منظور از مهارت برقراری ارتباط این است که در کمترین فرصت به بهترین روش، مطالب خوب خود را ارائه کنید.
رئیس واحد اشکذر ادامه داد: از جمله مصادیق انجام کار پژوهشی، استارت آپ است که خوشبختانه با همت حوزه پژوهش و مدیر گروه و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد، این نتیجه حاصل شد. وی در پایان به توفیقات علمی واحد اشکذر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته مرکز تحقیقات زیست فناوری پزشکی اشکذر از بین چهل مرکز تحقیقات کشور در رشته های غیر پزشکی اول و در رشته های پزشکی دوم شدیم و خوشبختانه امکانات و استادان خوبی در دانشگاه داریم و با دانشگاه های دیگر ارتباط داریم.
در ادامه این مراسم دکتر سیدمرتضی سیفتی، عضو هیأت علمی و مدیر گروه زیست شناسی واحد اشکذر با عرض تشکر از حمایت رئیس دانشگاه و تلاش های مسئول باشگاه، کسب مقام سوم در این رویداد علمی را به دانشجویان تبریک گفت و خاطرنشان کرد در این رویداد، ایده خوبی مطرح شد و انجمن علمی گروه زیست شناسی باید کارگروه هایی در این زمینه تشکیل دهد . وی افزود رویکرد ما پژوهشی و تجاری است و مسئولین دانشگاه نیز کمک می کنند و دانشگاه بستر کار را فراهم کرده است . وی در پایان توضیحاتی درباره ایده های مطرح شده در این استارت آپ و برگزاری دوره های یادگیری مسیر استارت آپ مثل خلاقیت و کارآفرینی ارائه کرد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از هفت نفر از دانشجویان رشته زیست شناسی که موفق به کسب مقام سوم و یک نفر از دانشجویان رشته برق عضو تیم گروه اول برگزیده در رویداد کسب و کار دانشجویی تجلیل شد.