تقدیر از دانشجویان برتر علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

به مناسبت 16 آذرماه، روز دانشجو، با حضور استاندار یزد، همایش تجلیل از دانشجویان برگزیده علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جشن بزرگداشت روز دانشجو با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نور و علم و هنر شهرستان اشکذر با حضور استاندار، مدیر کل حوزه استاندار، فرماندار، شهردار، رؤسای مراکز دانشگاهی و جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور در این شهرستان برگزار شد.
استاندار یزد طی سخنانی با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این جشن باشکوه، روز دانشجو را نشان دهنده ظرفیت بالای دانشجویان در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: مهمترین شاخصه 16 آذرماه وقت شناسی، پیشرو بودن و حساسیت بالای دانشجو نسبت به مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه است.
دکتر محمدعلی طالبی با تأکید بر تقویت روحیه حساسیت نسبت به مسائل جامعه و منافع مردم و همچنین پیشرویی در حرکت های سیاسی و اجتماعی توسط دانشجویان خاطرنشان کرد: هرچه بتوانیم مطالبات مردم و جامعه را از زبان دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته جامعه بشنویم بهتر می توانیم ارتباط و تعامل مؤثر و فعالی بین دولت و نظام و مردم و جامعه برقرار کنیم و خوشبختانه در استان یزد چنین فضایی وجود دارد.
بالاترین مقام اجرایی دولت در استان یزد خطاب به رؤسای مراکز دانشگاهی شهرستان اشکذر گفت: قدردان این فرصت باشید و جدا از مباحث علمی، تحقیقاتی و پژوهشی، بستر و زمینه را برای فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی دانشجویان فراهم کنید تا این قشر فرهیخته با علاقه مندی درگیر مسائل اجتماعی شوند و در دوران پس از تحصیل به عنوان انسانی مؤثر، فعال و دغدغه مند نسبت به مسائل جامعه باشند.
اجرای گروه سرود، سخنرانی دکتر سیدرضا سهروردی در خصوص NLP و عوامل موفقیت، خوانندگی و استندآپ کمدی و تقلید صدا از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود.
در پایان این مراسم با حضور استاندار و سایر مسئولین از دانشجویان برتر علمی و پژوهشی دانشگاه های شهرستان با اهدی لوح سپاس تجلیل به عمل آمد که از بین آنها مریم ادیب، دانشجوی دکترای زیست شناسی، محمدرضا غفوری کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، حسین شیرازی، کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت، عباس علی مکرمت، کارشناسی زیست شناسی و مخترع داروی ضد سرطان، مهدیه وکیل، کارشناسی حسابداری و محمدجمال فلاحتی، کارشناسی تأسیسات، دانشجویان برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بودند که از آن ها تکریم شد.