تمدید زمان ثبت نام رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا هفتم مهرماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر، آن دسته از داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر که پذیرش آن ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون است، تا روز دوشنبه 7 مهرماه 1399 فرصت دارند با مراجعه به سامانه azmoon.org و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت داشتن شرایط، نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
بنابر این گزارش، دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر نزدیک ترین واحد دانشگاهی به مرکز استان یزد است که از سال 1381 تأسیس شده و دارای رشته های گوناگون در گروه های علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی و هنر در مقاطع کاردانی تا دکتری است.
رشته های فعال واحد اشکذر در مقطع کاردانی شامل: حسابداری و الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی و تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع و رشته های مقطع کارشناسی پیوسته شامل: روانشناسی، میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و حسابداری و رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته شامل: مدیریت دولتی، حسابداری، آموزش راهنمایی و مشاوره، مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی و مهندسی تکنولوژی برق گرایش قدرت است. داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دانشگاه به آدرس iauashkezar.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن همراه 09137708500 و تلفن ثابت 03532725951 داخلی 271 تماس بگیرند.
از مزایای تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر علاوه بر بهره مندی از استادان و کادر مجرب هیأت علمی و آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و مدرن آموزشی و پژوهشی، پرداخت شهریه به صورت اقساط، پرداخت وام دانشجویی در قالب تسهیلات بلند مدت و کوتاه مدت، امکانات رفاهی و خدماتی نظیر سلف غذاخوری، سالن ورزشی و خوابگاه دانشجویی خواهران، تشکیل کلاس ها روزهای پایان هفته، امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکترا و هم چنین سرویس ایاب و ذهاب از مرکز استان می باشد.