تمدید مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

ثبت نام و انتخاب رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا روز دوشنبه 15 شهریور ماه تمدید شد.
داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر را دارند می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه به نشانی www.azmoon.org و دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و در صورت داشتن شرایط لازم، پس از خرید کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر نزدیک ترین واحد دانشگاه آزاد اسلامی به شهر یزد می باشد که در سال 81 تأسیس شده و دارای 20 رشته متنوع در گروه های آموزشی علوم تجربی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و هنر در مقاطع کاردانی تا دکتری است و تاکنون بالغ بر 4500 دانش آموخته داشته است.
از جمله رشته های کارشناسی پیوسته این واحد دانشگاهی، روان شناسی، حسابداری، میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و مهندسی مکانیک و رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته شامل: مدیریت دولتی، مهندسی برق قدرت، حسابداری، راهنمایی و مشاوره و مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی است.
رشته های الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی، حسابداری و تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع هم رشته های فعال مقطع کاردانی پیوسته این واحد دانشگاهی است.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با امکانات، تجهیزات و شرایط ثبت نام با شماره همراه 09981505951 و یا تلفن ثابت 03532725951 داخلی 271 تماس بگیرند.
از جمله نقاط قوت تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، فراهم بودن تحصیل برای شاغلین، کارکنان و مادران خانه دار و… با تشکیل کلاس ها در روزهای آخر هفته و ساعات غیر اداری، امکان تقسیط و تخفیف شهریه، سرویس ایاب و ذهاب به یزد، آموزش حضوری و مجازی با کیفیت مطلوب، اعطای انواع وام دانشجویی و هم چنین بهره مندی از استادان مجرب و توانمند دانشگاه های دولتی و دارا بودن تجهیزات پیشرفته در کارگاه ها و آزمایشگاه ها می باشد.