ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر آغاز شد

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد 1396 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 11 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تمام داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 96 سازمان سنجش آموزش کشور که در نیم سال اول سال تحصیلی 97-96 در هیچ کدام از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام نکرده اند می توانند برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت این دوره از طریق وب سایت دانشگاه به آدرس iauashkezar.ac.ir اقدام کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در این دوره از تکمیل ظرفیت در رشته های کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت – ژنتیک – زیست سلولی – میکروبیولوژی و پژوهش هنر دانشجو پذیرش می کند.
لازم به ذکر است اسامی پذیرفته شدگان تا نیمه بهمن ماه 96 اعلام می شود و پذیرفته شدگان می توانند مطابق زمان بندی اعلام شده برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09137708500 و یا شماره تلفن 32725951-035 تماس بگیرند. از مزایای تحصیل در این واحد دانشگاهی، تشکیل کلاس ها در روزهای پنج شنبه و جمعه و بهره مندی از وام تحصیل دانشجویی، تقسیط شهریه و سایر تسهیلات رفاهی می باشد.