ثبت نام رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر آغاز شد

ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای ترم مهر ماه 99 آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر ثبت نام و انتخاب رشته برای رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر که پذیرش آن ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است از 5 مرداد آغاز و تا پایان روز یکشنبه 2 شهریور ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند در این بازه زمانی (5 مرداد تا 2 شهریور) با مراجعه به سامانه azmoon.org دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کرده و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط، نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر دارای رشته های حسابداری، الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی و تأسیسات گرایش تهویه مطبوع در مقطع کاردانی پیوسته و رشته های روانشناسی، میکروبیولوژی، حسابداری و زیست شناسی سلولی و مولکولی در مقطع کارشناسی پیوسته و همچنین رشته های مدیریت دولتی، حسابداری، آموزش راهنمایی و مشاوره، مهندسی تکنولوژی برق گرایش قدرت و مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد.
بنابر این گزارش تمام دیپلمه های فنی و حرفه ای، کار و دانش و نظام جدید(3-3-6) و نظام قدیم و همچنین دیپلمه های سه ساله نظری متوسطه می توانند در رشته های مقطع کاردانی پیوسته ثبت نام کنند. کلیه دیپلمه های نظام قدیم چهارساله، دارندگان مدرک پیش دانشگاهی، دیپلمه های نظام جدید (3-3-6) و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته مجاز به ثبت نام در رشته های مقطع کارشناسی پیوسته می باشند. همچنین از شرایط ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته، داشتن کاردانی پیوسته (متجانس و غیر متجانس) یا کاردانی ناپیوسته (متجانس و غیر متجانس) و یا کارشناسی پیوسته است. متقاضیان می توانند جهت کسب آگاهی بیشتر از شرایط و مدارک ثبت نام با تلفن ثابت 03532725951 داخلی 271 یا تلفن همراه 09137708500 تماس بگیرند.