دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای مهرماه 95 بدون آزمون دانشجو می پذیرد

در آستانه سال تحصیلی جدید، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در 11 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با اعلام این خبر گفت : ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه در مقاطع کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) برای نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 آغاز شده و داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به همراه مدارک مورد نیاز که شامل تصویر مدرک تحصیلی، تصویر کارت ملی، یک قطعه عکس و … می باشد با مراجعه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر یا وب سایت www.iauashkezar.ac.ir جهت ثبت نام خود متناسب با شرایط و رشته های موجود اقدام کنند و تلفن های 32725951-035 و 09137708500 آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی می باشد.

علیرضا انتظاری افزود : از مزایای ثبت نام در این واحد دانشگاهی، تشکیل کلاس ها در روزهای آخر هفته، وجود امکانات رفاهی خوب و تجهیزات پیشرفته، پرداخت اقساطی بخشی از شهریه، سرویس رفت و برگشت از یزد به دانشگاه و بالعکس و … می باشد.

انتظاری خاطر نشان کرد : برای ثبت نام رشته های کاردانی پیوسته، نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد و متقاضیان می توانند با هر نوع دیپلمی در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند. وی همچنین با اشاره به شرایط ثبت نام در رشته های کارشناسی پیوسته، یادآور شد که برای ثبت نام در این مقطع، داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامی می باشد.

معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی واحد اشکذر در پایان گفت : رشته های کارشناسی پیوسته فعال در این واحد دانشگاهی شامل : زیست شناسی در گرایش های سلولی و مولکولی، ژنتیک و میکروبیولوژی، روانشناسی و راهنمایی و مشاوره و در مقطع کاردانی پیوسته شامل : الکتروتکنیک (برق صنعتی)، حسابداری، تأسیسات و در مقطع کارشناسی ناپیوسته : برق قدرت، تأسیسات حرارتی و برودتی، راهنمایی و مشاوره و … می باشد.