زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر تمدید شد

مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا روز چهارشنبه سوم دی ماه 1399 تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با توجه به تمدید ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد، داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده اند تا چهارشنبه 3 دی ماه فرصت دارند به سامانه www.sanjesh.org مراجعه و در یک رشته امتحانی و حداکثر تا چهل کد رشته محل (طبق ضوابط از رشته های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته) را به ترتیب علاقه مندی در فرم انتخاب رشته درج کنند. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی اقدام کرده اند می توانند در صورت تمایل در این بازه زمانی، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کد رشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر دارای رشته های مشاوره گرایش مشاوره خانواده، مهندسی برق قدرت گرایش سیستم های قدرت، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، زیست شناسی در گرایش های سلولی و مولکولی، ژنتیک و میکروبیولوژی گرایش زیست شناسی میکروب های بیماری زا می باشد.